OFICIÁLNÍ PREZENTACE ALADIN CAPITAL V RAKOUSKU

Společnost Aladin Capital začala působit v Rakousku v polovině října 2017. Byla vytvořena základní skupina prvních členů týmu Aladin Capital která začala šířit myšlenku nové kryptoměny Aladin Coin a nabízet možnost účasti na tomto úžasném projektu formou spoření prostřednictvím investičních balíčků zakoupených za digitální peníze a vedených v amerických dolarech, ale také možnost zapojit se aktivně do marketingového programu a rozšiřovat komunitu členů Aladin Capital.
V současné době má rakouská část Aladin Capital zhruba 250 členů. V České Republice nyní působí samostatná základna Aladin Capital v počtu cca 30 členů k dnešnímu dni.

V sobotu 27.ledna 2018 v 11.00 hod bude oficiální veřejnou akcí oficiálně představena společnost Aladin Capital a její investiční program i projekt vytvoření nové digitální měny Aladin Coin.

Zveme Vás na oficiální zahájení na kterém budou přednášet členové z managementu společnosti Aladin Capital.
Prezentace bude většinu času probíhat v anglickém jazyce s tlumočením do němčiny v blocích. Pro účastníky z Čech jsme zajistili tlumočení do českého jazyka prostřednictvím příjmu FM radia na mobilním telefonu do sluchátek. Tlumočení bude vysíláno na FM frekvenci která bude upřesněna na místě – musí být odzkoušena volná nerušená frekvence přímo v místě konferenční místnosti.

Pro českou skupinu registrovanou přes naše stránky je účast na mítingu zdarma!

Každý účastník obdrží hodnotný dar ve formě Aladincoins zdarma! Neznáme přesný počet, ale „šušká se“ o čísle 30-40 což je při současném kurzu 3,65 USD/1 AIC  minimálně 2300,-Kč.
Tyto Aladincoins budou stávajícím členům Aladin Capital připsány do jejich AIC Wallet na základě kódu.
Nečlenové budou mít čas několik dnů po mítingu na založení svého členství v Aladin Capital. Pokud se stanou členy, budou jim darované Aladin Coin reálně připsány.

Chtěli by jste být u toho když Bitcoin stál 1 dolar ??
Start nové virtuální měny Aladincoin v Evropě.

Prezentace v Rakousku 27.1.2018Vysoká odměna za účast!

Nepropásněte opravdovou příležitost být u rozjezdu velké věci! Vaší účastí na prezentaci se k ničemu nezavazujete a obdržíte cenné informace a je jen na Vás jak s nimi naložíte!
Pokud se přímo na místě rozhodnete pro Vaší účast na investičním balíčku jsme schopni přímo na místě zajistit výměnu € za BTC které jsou potřebné pro nákup investičního balíčku.

Kick Austria Aladin Capital

Mám zájem o více informací prosím kontaktujte mne:

[recaptcha size:compact]

Aladin Capital meeting

Kontaktujte nás!

Rádi Vám poskytneme potřebné informace!Aladincoins team CZ

GSM:  602 777 766
Email: support@aladincoins.cz

admin

admin

Administrátor informačního webu Aladincoins